ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський зоопарк заплатить за свою охорону більше півмільйона гривень

Зоопарк уклав договір з "Охоронно-детективним агентством "Кронос-ФГ", яке виграло тендер
Depo.Миколаїв
16 березня 2016 16:04
ФОТО: depo.ua
Миколаївський зоопарк заплатить за свою охорону більше півмільйона гривень
Миколаївський зоопарк заплатить за свою охорону більше півмільйона гривень

"Миколаївський зоопарк" уклав договір з "Охоронно-детективним агентством "Кронос-ФГ" на 524 тис. грн, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Вісник державних закупівель"

За повідомленнями ЗМІ, засновником і директором фірми-переможця є Владислав Голунь. Саме його детективне агенство охоронятиме зоопарк у 2016 році. 

Відзначимо, що на участь у тендері було подано шість заяв від миколаївських фірм - ПП "Південна Ніка" Андрія Токаренко, ТОВ "Південний Янтар" екс-депутата Миколаївської міськради Юрія Бабкова, ПП "Вікінг-Дено-плю Олега Дено, ПП "Південь-щит -1" зареєстрованого в м.Очаків Миколаївської област, що належить Юрію Закулісову, а також київське ТОВ "Кобра-Схід" Віктора Семенюка.

Пропозиція ПП "Південна Ніка" і ТОВ "Кобра-Схід" було відхилено з відсутності в конкурсній документації довідки про наявність кваліфікованих співробітників, документів, що підтверджують досвід надання послуг з охорони протягом останніх двох років. Також фірми не повідомили фактична адреса мобільної групи швидкого реагування. Більш того, в Держреєстрі юридичних і фізичних осіб не вказано кінцевий власник підприємств.

Через невідповідність в конкурсній документації до тендеру не допустили і ПП "Вікінг-Дено-плюс".

У підсумку, ТОВ "Охоронно-детективне агентство "Кронос-ФГ" склали конкуренцію тільки два підприємства - ТОВ "Південний Янтар" і ПП "Південь-щит-1". Кожен з них зажадав за свої послуги по 925 тис. 344 грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв