ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський зоопарк виміняв у німців зебру

За кордон відправилися молоді мандрили
Depo.Миколаїв
20 лютого 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
Миколаївський зоопарк виміняв у німців зебру
Миколаївський зоопарк виміняв у німців зебру

У Миколаївському зоопарку з'явилась зебра з німецького сафарі-парку, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав директор зоопарку Михайло Топчий, повідомляє  Depo.Миколаїв.

Зебру виміняли на молодих мандрилів: "16 лютого в Миколаївський зоопарк прибула 8-ми місячна зебра з німецького сафарі-парку Шлос-Хольте-Штюкенброк. Привезли її наші колеги із зоопарку Лімпопо, що в місті Дрогобичі. Самка прибула до нас з обміну на наш молодняк мандрилів. Тепер у нас є молода пара зебр, на яку ми природно покладаємо великі надії".

Михайло Топчий відмітив, що вже більше 15 років поповнення колекції тварин у зоопарку відбувається завдяки обміну з іншими зоопарками: "Аналізуючи поповнення колекції, цікаво відзначити, що вже більше 15 років для придбання тварин і поповнення колекції зоопарку не було витрачено жодної копійки ні бюджетних коштів, ні власних зароблених від господарської діяльності. Вся нині існуюча колекція тварин, ну хіба що крім 66-річного крокодила Васі (миссисипский алігатор), не варто місту жодних витрат. Зібрано вона завдяки вдалим обмінам з іншими зоопарками на народжений в Миколаївському зоопарку молодняк і завдяки тваринам, отриманим безкоштовно по Європейським програмами розведення в рамках ЄАЗА. Нам доводилося оплачувати тільки транспорт". 

Нагадаємо,що у Миколаївському зоопарку народилися перші в цьому році малюки, а інші звірі вже активно готуються до приходу весни

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв