Миколаївський виконком все ж таки розпустили

Мер апелював, що вже наступного тижня мають представити нову структуру виконавчих органів, але депутати вирішили голосувати
Depo.Миколаїв
17 вересня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
Миколаївський виконком все ж таки розпустили
Миколаївський виконком все ж таки розпустили

Одним з несподіваних рішень позачергової сесії Миколаївської міськради став розпуск виконкому. Протягом тижня мер має запропонувати кандидатури заступників на депуататських комісіях. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Перед голосуванням голова фракції БПП Володимир Криленко запитав в мера, чи, на його думку, доцільно зараз ухвалювати рішення про роспуск виконкому. За словами Сєнкевича, пропозиція скоріш всього надходить не від всієї фракції "Самопоіч", а від безпосередньо Сергія Ісакова. Наступного тижня в.о. віці-мера Олександр Олефір має представити нову структуру виконавчих органів міськради. Тому рішення наразі ухвалювати недоцільно.

Також мер апелював тим, що у випадку розпуску виконком у понеділок не зможе ухвалити рішення про надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих дорожників. Проте Ісаков знайшов, що відповісти. Як він зазначає, мер ще має підписати рішення або його відхилити. А старий склад викокному є чинним, поки не оберуть новий.

Таким чином, проект рішення поставили на голосування. За проголосували 32 депутати, проти - один, утрималося - чотири, не голосували - дев'ять. 

Нагадаємо, що розпустити виконком запропонував лідер мерської фракції у міськраді "Самопоміч" Сергій Ісаков.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв