ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський університет заявив, що не розкрадав гроші з міжнародних програм

В НУК імені адмірала Макарова СБУ виявила схему розкрадання 250 тисяч гривень, спрямованих, нібито, на співпрацю з іноземними партнерами
Depo.Миколаїв
18 березня 2016 19:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївський університет заявив, що не розкрадав гроші з міжнародних програм
Миколаївський університет заявив, що не розкрадав гроші з міжнародних програм

У Національному університеті кораблебудування ім. адм. Макарова спростували інформацію, поширену прес-службою СБУ Миколаївської області, про виявлення корупційної схеми, пов'язаної з розкраданням бюджетних коштів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

"17 березня дійсно представники СБУ відділу контррозвідки зажадали доступу до інформації, пов'язаної з науково-педагогічною діяльністю університету в рамках міжнародного співробітництва з університетами партнерами Китайської народної республіки, зокрема до документів, пов'язаних з оплатою праці і наукових відряджень співробітників університету, які фінансуються за рахунок китайської сторони", - повідомили у прес-службі університету.

У НУК заявили, що необхідна інформація була надана для проведення перевірки. Однак, "інформація про підозру або доказах протиправних дій пов'язаних з розкраданням бюджетних коштів, розміром 250 тисяч гривень не відповідає дійсності".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в НУК імені адмірала Макарова СБУ виявила схему розкрадання 250 тисяч гривень, спрямованих, нібито, на співпрацю з іноземними партнерами.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв