Миколаївський університет буде співпрацювати з Аджарською Республікою

Міністерство освіти Аджарії та НУК імені адмірала Макарова підписали угоду
Depo.Миколаїв
27 квітня 2016 19:53
ФОТО: depo.ua
Миколаївський університет буде співпрацювати з Аджарською Республікою
Миколаївський університет буде співпрацювати з Аджарською Республікою

26 квітня, між Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова та Аджарською Автономною Республікою був підписаний договір про співпрацю. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі НУК.

Під час зустрічі заступника міністра освіти, культури і спорту Владімера Мгалоблішвілі з ректором НУК Сергієм Рижковим поспілкувалися зі студентами ВНЗ, в тому числі зі студентами з Грузії, які навчаються в НУК. В ході візиту, були продемонстровані розробки ВНЗ, його інфраструктура і досягнення.

"Мені дуже сподобалася робота виконана університетом, його інфраструктура. Я думаю, що університет має серйозний потенціал. Дуже сподобався ваш ректор і програми, які здійснюється університетом. Це дуже важливо для досягнення поставленої мети",- розповів заступник міністра освіти, культури і спорту Владімер Мгалоблішвілі.

До завершення зустрічі, захід прийняв форму круглого столу, на якому студенти та викладачі університету мали можливість дізнатися про перспективи подальшої співпраці та поставити запитання гостям.

"Тільки що ми підписали нову угоду з Міністерством освіти, науки і спорту Аджарії про співпрацю, в якому наша співпраця буде розширено на морську Академію і інші університети Аджарії. Ми бачили в цьому перспективу і найголовніше те, що у нас з братнім народом, Україною і Грузією схожі долі, ми багато чого пережили і ми дуже працелюбні", - сказав ректор університету.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв