Миколаївський стадіон чекає масштабна реконструкція

У поточному році планується приступити до капітального ремонту адміністративного корпусу
Depo.Миколаїв
4 жовтня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua
Миколаївський стадіон чекає масштабна реконструкція
Миколаївський стадіон чекає масштабна реконструкція

Центральний стадіон міста Миколаєва чекає масштабна реконструкція. Про це повідомив директор комунального підприємства "Капітальне будівництво міста Миколаєва" Єгор Бєдаков, передає Depo.Миколаїв.

У поточному році планується приступити до капітального ремонту адміністративного корпусу. На даний момент підрядником, на замовлення КП "Капітальне будівництво міста Миколаєва", виконані роботи з будівництва двох комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) потужністю 630 кВт. Один трансформатор резервний: "Щогли освітлення були споруджені ще в 2008 році, але при цьому не врахували їх велику потужність споживання, - зазначив Єгор Анатолійович. - Після спорудження КТП проблем з освітленням стадіону не буде. Незабаром ми здамо їх в експлуатацію, але пробний запуск вже відбувся, підстанції запитані за тимчасовими технічними умовами. Городяни могли бачити їх у роботі під час концерту гурту "Океан Ельзи".

Потужності КТП вистачить, щоб забезпечувати електроенергією всі об'єкти, які зараз тільки планується реалізувати в рамках масштабної реконструкції стадіону. Роботи з будівництва підстанцій зайняли 2,5 місяці.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв