Миколаївський спортсмен здобув золото на чемпіонаті світу (ФОТО)

У фіналі в боротьбі за перше місце миколаївець переміг росіянина

Миколаївський спортсмен здобув золото на…

У Сербії завершився Чемпіонат світу з самбо серед кадетів. У змаганнях на арені "Спенс" брали участь представники 28 країн світу.
Миколаївський спортсмен ФСТ "Динамо" Сергій Неботов в першій зустрічі виграв у представника Грузії Корганашвілі Роін, на п'ятій секунді поклавши суперника на лопатки, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

Другий поєдинок виграв з рахунком 7:1 у Кіпріаносу Андреу, представника Кіпру. Третю схватку у представника Арменії - Саргасяна Сагріс виборов з рахунком 3:0. Також переміг у представника Молдови Грібіненко Артема з рахунком 3:0.

У фіналі в боротьбі за перше місце миколаївець переміг росіянина.

Джерело фото: mkrada.gov.uа

У підсумку, динамівець Сергій Неботов виборов 1 місце, у ваговій категорії до 66 кг і став чемпіоном світу.

Нагадаємо, що раніше запоріжці здобули повний комплект нагород на турнірі з самбо.