ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський спортсмен розбив рукою 10 крижаних брил вагою 440 кг

Встановити світовий рекорд не вдалося, але видовище було вражаючим
Depo.Миколаїв
22 лютого 2016 11:15
ФОТО: depo.ua
Миколаївський спортсмен розбив рукою 10 крижаних брил вагою 440 кг
Миколаївський спортсмен розбив рукою 10 крижаних брил вагою 440 кг

В суботу, 20 лютого,в спортивному комплексі "Надія" м.Миколаєва, відбувся традиційний Кубок Миколаївської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків, дівчат, чоловіків, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі федерації карате. 

У чемпіонаті брали участь спортсмени з міст: Миколаєва, Первомайська, Снігурівки, Нової Одеси, Баштанки та с.м.т. Березнегувате. Також для командної зустрічі були запрошені команди з міста Києва та Одеси. Загальна кількість учасників склала 200 спортсменів.

Спортсмени гідно билися на трьох татамах за золото в 43 категоріях.

На початку заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв Небесної сотні і висловили щиру подяку і слова поваги героям.

Миколаївський спортсмен розбив рукою 10 крижаних брил вагою 440 кг - фото 1

Відкрив турнір мер міста Олександр Сєнкевич, який сердечно подякував організаторам за популяризацію здорового способу життя і роботу, яка проводиться з молоддю в такий складний для країни час, побажав юним спортсменам відваги і чесних перемог. Було сказано багато теплих слів від президії і гостей федерації карате від Ангеліни Ніколаєвої, Сергія Стужука, Олександра Садовського.

Нагороджені дипломами кращі бійці Федерації і кращий тренер Федерації 2015 року:

- Уляна Середенко, Анна Кульчицька, Владислав Даутов, Софія Завгородня, Артур Солтасюк, Максим Мизь, Юрій Довбиш, Антон Хижинський, Сергій Бєлей - кращі спортсмени;

- Анатолій Яковенко - кращий тренер.

Миколаївський спортсмен розбив рукою 10 крижаних брил вагою 440 кг - фото 2

Головне видовищна подія на турнірі - силове тамешиварі (розбивання твердих предметів) у виконанні сенсея Дмитра Ніколаєва.

Запрошений керівник проекту "Книга рекордів України" Ігор Підчибій зафіксував параметри крижаної брили: довжина 1,18 м, ширина 0,27 м, висота 0,15 м, вага 44 кг.
Всього було виставлено 14 крижаних брил.

Миколаївський спортсмен розбив рукою 10 крижаних брил вагою 440 кг - фото 3

При виконанні силового тамешиварі Сенсей розбив 10 крижаних брил (440 кг), чотири брили залишилися неприступні (на сьогоднішній день світовий рекорд становить 13 крижаних брил, встановлений японцем Адзума Такаши в 2001 році). Глядачі і спортсмени підтримали Дмитра Ніколаєва бурхливими оплесками.

Миколаївський спортсмен розбив рукою 10 крижаних брил вагою 440 кг - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв