ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський спецморпорт "Октябрськ" планують здати в концесію

Мінінфраструктури збирається випробувати на миколаївському порту пілотний проект
Depo.Миколаїв
22 квітня 2016 12:27
ФОТО: depo.ua
Миколаївський спецморпорт "Октябрськ" планують здати в концесію
Миколаївський спецморпорт "Октябрськ" планують здати в концесію

Міністерство інфраструктури України планує реалізувати пілотний проект з передачі портових активів в концесію на базі Спеціалізованого морського порту "Октябрськ". Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на Уніан.

Радник міністра інфраструктури України Олександра Клітін повідомила в ході круглого столу, що в цілому міністерство планує здати в концесію 13 державних стивідорних компаній, а першим стане порт "Октябрьск".

"Потужності в портах настільки застарілі, що їх потрібно змінювати, і на місці старого терміналу будувати новий. Пілотним проектом в рамках закону про концесії, а це вже обговорено з Мінекономрозвитку і з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), буде порт "Октябрьск", тому що він не дуже великий, але і не маленький, й повністю знаходиться в держвласності, що полегшить реалізацію цього проекту ", - повідомила Клітін.

Вона також зазначила, що міністерство незабаром почне складати техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) цього пілотного проекту, що допоможе оцінити витрати і проаналізувати термін окупності. "Ми чекаємо від Світового банку і від ЄБРР отримання допомоги у вигляді експертів на підготовку цього ТЕО і для супроводу майбутнього тендеру. Уже після порту "Октябрськ" ми плануємо концесії інших портів, на цьому порте ми відпрацюємо всі механізми, подивимося, що працює, а що ні", - зазначила радник глави Мінінфраструктури.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв