Миколаївський шахіст став кращим серед українців на чемпіонаті Європи

Для українців турнір став не дуже успішним: переможні місця так і не посіли
Depo.Миколаїв
27 травня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївський шахіст став кращим серед українців на чемпіонаті Європи
Миколаївський шахіст став кращим серед українців на чемпіонаті Європи

У м. Джякове (Косово) відбувся 17 чемпіонат Європи з шахів серед чоловіків. У турнірі взяли участь 262 шахіста, в тому числі 107 гросмейстерів. Україну представляли шахістів, серед них троє миколаївських гросмейстерів Олександр Зубов, Олександр Бортник і Віталій Сивук. Про це Depo.Миколаїв повідомили у Федерації шахів міста.

Чемпіоном Європи став росіянин Ернесто Інаркієв, який набрав дев'ять очок в 11 партіях. Друге місце посыв добре відомий миколаївським шахістам нині латвійський гросмейстер Ігор Коваленко. Третє місце в активі грузинського шахіста Баадура Джобава.

Чемпіонат став не дуже успішним для українських шахістів, більшість з яких втратять в рейтингу на 1 червня. Це і екс-чемпіон світу Руслан Пономарьов, екс-чемпіон Європи Олександр Моїсеєнко, чинний чемпіон України Андрій Волокітін та інші.

Кращим серед українських шахістів став Олександр Бортник. Наш земляк набрав 7,5 очок і посів 26 місце, при цьому в стартовому листі він займав лише 83-у позицію з рейтингом. Впевнено без поразок провів турнір Олександр Зубов, в результаті сім очок і 28 місце. Віталій Сивук набрав шість очок і посів лише 106 місце.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв