Миколаївський рапіст виграв всеукраїнські змагання з фехтування

У юнаків 2000 року народження і молодше переміг миколаївець Данило Ткач

Миколаївський рапіст виграв всеукраїнськ…

В Ужгороді відбулися всеукраїнські змагання з фехтування на рапірах серед кадетів пам'яті заслуженого тренера України Василя Герея, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Николаевские новости".

У юнаків 2000 року народження і молодше переміг миколаївець Данило Ткач, бронзовими призерами стали наші земляки Богдан Болдарев і Владислав Скалій. Микита Малиновський на п'ятому місці, Олег Чигрин - на сьомому, Ігор Юрін - на десятому. У дівчат "бронзу" завоювала Олександра Шилова. Анна Овод стала п'ятою, Марія Сізарева - дев'ятою, Аліна Полозюк - десятою.

Виграв Данило Ткач і турнір в Києві, в якому брали участь рапіристи 2002 року народження і молодше. У Микити Малиновського "бронза", Владислав Китаєв - сьомий. У дівчаток Аліна Полозюк стала срібним призером, Валерія Семенова і Марія Сізарева - бронзовими. Олександра Шаповалова і Анастасія Ерофеенко - на сьомому і восьмому місцях відповідно.

Всі вони вихованці Миколаївської СДЮСШОР з фехтування (директор Олександр Кузьмов).