Миколаївський постачальник намагався здати прострочений товар під "прикриттям"

Підприємство хотіло "прилаштувати" своє сміття на полігоні як приватна особа, сплативши на 40% менше
Depo.Миколаїв
29 жовтня 2016 10:23
ФОТО: depo.ua
Миколаївський постачальник намагався здати прострочений товар під "прикриттям"
Миколаївський постачальник намагався здати прострочений товар під "прикриттям"

У Миколаєві після неприємної знахідки сміттєзвалища з простроченими продуктами, активісти знову натрапили на ту ж саму "сміттєву халепу". Про це пишуть активісти Матвіївського лісу у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

З'ясувалося, що історія з простроченими продуктами не закінчилася. Активісти повідомляють, що зі звалища їх прибрали, а шум начебто притих. Проте потім виплило, що дві вантажівки цих прострочених товарів намагалися здати на полігон ТПВ в мікрорайоні Велика Корениха, від імені приватної особи:

"Полігон у прийомі відмовив. Схоже, на підприємстві немає чіткого розуміння про утилізацію. До відома, приватні особи при здачі побутового сміття на полігон ТПВ, платять на 40% менше, але цей товар не підлягає захороненню, він потребує утилізації", - йдеться у повідомлені.

Миколаївський підприємець намагався приховати прострочений товар на полігоні

Також зазначається, що на звалище виїжджала ветеринарна інспекція, але результат нульовий: коров'ячі голови, які теж знайшли на звалищі, навіть не змогли нормально закопати.

Нагадаємо, місцеві активісти розповіли про кількатонне звалище, де було повно простроченої продукції великого постачальника, а також голів та скелетів корів.Все це вивалили на околиці міста.

Після резонансу у ЗМІ постачальник - компанія "Ківіт-Плюс" - заявила, що це для них надзвичайна подія, і вони проведуть внтурішнє розслідування.

Прокуратура взялася розслідувати цю справу. Мер заявив, що на місці стихійного звалища потрібно встановити відеонагляд.

 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв