Миколаївський паралімпієць здобув "срібло" на Кубку світу

Спортсмен посів другу сходинку в категорії сидячи серед чоловіків на дистанції 15 км

Миколаївський паралімпієць здобув "срібл…

На Кубку світу з лижних гонок та біатлону сім з 18 країн отримали високі нагороди: Німеччина, Корея, Франція, Австрія, Україна, Білорусь, Норвегія. У команди України - три золоті медалі, дві срібні та чотири бронзові нагороди. Нашій команді "срібло" приніс і миколаївський паралімпієць Максим Яровий. Про це йдеться на сайті Національного комітету спорту інвалідів України, повідомляє Depo.Миколаїв.

15 січня розіграли вісім комплектів нагород у лижних гонках на довгій дистанції у наступних класах: жінки, категорія сидячи, чоловіки, категорія сидячи, жінки, категорія стоячи, чоловіки, категорія стоячи, жінки з порушеннями зору, чоловіки з порушеннями зору. У чоловіків в категорії сидячи лідером серед чоловіків на дистанції 15 км став Сін Ей Х'юн з Кореї з результатом 45:53.3. Другу сходинку посів миколаївський спортсмен Максим Яровий (46:20.0), у білоруса Дмитрія Лобана - бронзова нагорода (47:32.9).

Раніше повідомлялося, що Національна паралімпійська збірна України з зимових видів спорту успішно розпочала етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону. Золото здобув миколаївський спортсмен Максим Яровий.