Миколаївський "опоблоківець" вимагає, щоб мер відмовився від бодігарда

Мер Миколаєва заявив, що в нього немає тілоохоронця, але є помічник
Depo.Миколаїв
5 вересня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївський "опоблоківець" вимагає, щоб мер відмовився від бодігарда
Миколаївський "опоблоківець" вимагає, щоб мер відмовився від бодігарда

Сьогодні, 5 вересня, у Миколаєві відбулась "поліцейська" сесія міськради. За законом жанру, засідання присвячене криміногенній ситуації у місті, завершилось замінуванням адміністративної будівлі, що зірвало сесію, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Опоблоківця" Ігоря Дятлова обурив цей факт, який він відніс до чергового провалу правоохоронців, які не спішили евакуювати депутатів. Також "опоблоківець" дорікнув меру, що той боїться ходити по рідному місту та почав вимагати, щоб Сєнкевич відмовився від тілоохоронця: "Ми сподіваємось, що на найближчій сесії міської ради, ми все-таки почуємо вичерпну інформацію про криміногенну ситуацію, яка склалася в місті Миколаєві і все-таки почуємо, що потрібно зробити спільними зусиллями, щоб навести порядок у місті Миколаєві. Я буду вважати результатом цієї роботи, Олександр Федорович, якщо ви як міський голова відмовитесь від тілоохоронця і не будете боятися ходити по рідному місту". 

На що мер міста заявив, що в нього немає в штаті тілоохоронця, в нього є помічник, якого постійно спостерігають біля Сєнкевича: "На сьогоднішній день у мене немає в штаті тілоохоронця, є помічник". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв