ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський обласний БПП вибрав собі в очільники Бірюкова (оновлена інформація)

Члени партії одноголосно підтримали кандидатуру радника президента
Depo.Миколаїв
12 лютого 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
Миколаївський обласний БПП вибрав собі в очільники Бірюкова (оновлена інформація)
Миколаївський обласний БПП вибрав собі в очільники Бірюкова (оновлена інформація)

Сьогодні у Миколаєві відбувається з'їзд обласної парторганізації БПП "Соліданість". Головним питання є перевибори нардепа Андрія Вадатурського, про це повідомляє  Depo.Миколаїв.

Раніше нардеп публічно заявив про бажання скласти повноваження голови партійної організації. Наразі головним претендентом на його його посаду є радник президента України Юрій Бірюков, який нещодавно вступив до БПП. 

Миколаївський обласний БПП обирає собі в очільники Бірюкова  - фото 1

Звітна конференція почалась о 12.00, на неї прибули народні депутати Аркадій Корнацький, Олександр Жолобецький, Борис Козир, голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко та інші члени БПП. Всього зареєструвало 38 делегатів. 

Зараз вони заслуховують звіт про роботу у 2015 році. 

Після цього слово взяв нардеп Вадатурський, який заявив, що хоче покинути свою посаду: "Я ніколи не тримався за крісло. Повинен бути виразно новий етап. Я хочу щоб нова людина продовжив справу партії". 

Цією новою людиною Вадатурський бачить Бірюкова: "Думаю, що краще буде для всіх, починаючи з завтрашнього дня. Пропоную кандидатуру Юрія Бірюкова". 

Питання про зняття з посади Андрія Вадатурського було поставлено на голосування, але результат виявився достатньо неочікуваним: "за" - 4, "проти" - 6, утримались - 18. Нардеп почав дізнаватись, чому однопартійці його не відпускають. Після повторного голосування рузультат був кардинально інший: "за" - 20, "проти" - 3, утрималось - 11,
не приймали участь у голосуванні - 4.

Радник президента Юрій Бірюков охоче пристав на пропозицію очолити обласну парторганізацію БПП: "Я пахав у Міністерстві оборони, а тепер хочу пахати у рідній Миколаївській області". 

Миколаївський обласний БПП обирає собі в очільники Бірюкова (оновлена інформація) - фото 2

Після промови Юрія Бірюкова Андрій Вадатурський заявив, що радник президента ще не знає, куди втрапив. По результатам голосування Бірюков став новим очільником БПП. 

Раніше ми вже повідомляли, що Бірюков обізвав бійців 53-ї мехбрикади "ходоками" та заявив, що в ситуації на "Широкому Лані" вони винні самі. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв