Миколаївський нардеп Лівік очолив список затятих "кнопкодавів" Верховної Ради

Його колега по партії "БПП" "підтримав" колегу та займає другу сходинку у рейтингу

Двоє миколаївських народних депутатів від партії "БПП" опинилися в ТОП-списку "кнопкодавів" за 2016 рік. Статистичне дослідження підготовлено громадським рухом "Чесно", повідомляє Depo.Миколаїв. 

Так, в нинішньому році найбільше порушили принцип особистого голосування депутати від "БПП-Солідарність"Олександр Лівік та Борос Козир. Серед них першість дісталася Лівіку, який "кнопкодавив" у парламенті чотири рази. Його колега Борис Козир натискав чужі кнопки три рази.

Загалом, кнопкодавили у 2016 році 19 депутатів президентської БПП (Олександр Лівік - 4 факти за рік), Олександр Бакуменко, Богдан Дубневич, Роберт Горват, Борис Козир, Олександр Урбанський (по 3 факти). Хоча в минулому році найбільше кнопкодавили "відродженці" - на відміну від нинішньої влади, вони не вважали кнопкодавство основною проблемою парламенту за часів Януковича. Варто додати, що Антон Яценко з "Відродження" проявив неабияку винахідливість. Він голосував на 5 місцях одночасно. Саме колеги з його депутатської групи відвідують парламент найгірше.

Миколаївський нардеп Лівік очолив список затятих "кнопкодавів" Верховної Ради

Крім того зазначається, що парламент досі зволікає з системою "Рада-4". Якщо її ввести, для прийняття законів пропрезидентської більшості без кнопкодавства вистачить голосів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: #депутати