ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський морський термінал відзначили пам'ятним знаком "Золотий причал"

Нагорода була вручена за будівництво найбільшого в країні причального фронту - 7 причалів в Бузько-Дніпровському лимані
Depo.Миколаїв
5 квітня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
Миколаївський морський термінал відзначили пам
Миколаївський морський термінал відзначили пам'ятним знаком "Золотий причал"

Морський термінал "Ніка-Тера" (ТОВ "МСП Ніка-Тера" входить в Group DF) був відзначений пам'ятним знаком "Золотий причал" в Національному морському рейтингу України, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагорода була вручена підприємству за будівництво в роки незалежності України найбільшого в країні причального фронту - 7 причалів в Бузько-Дніпровському лимані загальною довжиною близько 1,6 км (з глибинами від 9,5 до 11,75 метра), - говориться в повідомленні прес- служби "Ніка-Тери".

"Не дивлячись на всі загальноукраїнські "негаразди" і відсутність фінансової допомоги з боку держави, в морських портах країни за неповні 25 років було побудовано 49 нових вантажних причалів. Їх загальна довжина складає більше 10 км. 46% нового причального фронту було побудовано приватними компаніями, 15,6% з якого - компанією "Ніка-Тера". Саме цей термінал став передовиком в будівництві причалів, за що і отримує сьогодні своє заслужене визнання », - розповідає організатор рейтингу Костянтин Ільницький.

У 2016 році Національний морський рейтинг визначив 54 лауреатів в 20 номінаціях, які представляють різні сегменти морської галузі України. Переможці номінацій визначалися за показниками роботи підприємств, а також на підставі опитувань експертів галузі. У церемонії нагородження брали участь, в тому числі, керівництво Міністерства інфраструктури України та Адміністрації морських портів України.

В ході свого виступу керівник "Ніка-Тери" Олександр Гайду подякував за високу оцінку роботи підприємства і додав, що "Ніка-Тера" планує реалізацію другого етапу Проекту щодо збільшення причальної лінії. Це дозволить додатково ввести в експлуатацію ще кілька причалів. Таким чином, загальна довжина причальної лінії терміналу збільшиться до 2,5 км.

"Причальний фронт морських портів країни з 1992 року виріс більш ніж на 50%. Даний факт безсумнівно підтверджує, що Україна відбулася як морська держава і прагне до лідерства в Чорноморському регіоні. Однак, реалізація багатьох проектів відбулася не завдяки, а всупереч державній інвестиційній політиці. На жаль, в країні досі не вироблений простий і ясний алгоритм супроводу інвесторів, наприклад, в їх намірі побудувати новий портовий термінал або збільшити причальну лінію. Минулий рік показав помітний спад в будівництві. Сподіваюся, в найближчому майбутньому у інвесторів додасться впевненості, і можна буде говорити про доцільність продовження багатомільйонних вкладень в будівництво гідротехнічних споруд", - сказав голова товариства Олександр Гайду.

Динамічний розвиток підприємства підтверджується і тим, що "Ніка-Тера" постійно стає переможцем Національного морського рейтингу України з 2011 року - в номінаціях "Золота тонна", "Золотий причал" і "Новий термінал".

Проведення рейтингу ініційовано дев'ять років тому видавництвом "Порти України" та інформаційно-аналітичним центром "BlackSeaTrans", підтримане Міністерством транспорту та зв'язку України, профільними асоціаціями - Асоціацією портів України "Укрпорт", Асоціацією "Союз портових операторів", Асоціацією міжнародних експедиторів України (АМЕУ ), Асоціацією морських агентів України (АМАУ) і Міжнародною Асоціацією судновласників Чорноморсько-Азовського басейну (BINSA).

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв