Миколаївський морпіх, що постраждав в ДТП під Маріуполем, в реанімації

Хлопець та його родина потребує матеріальної допомоги
Depo.Миколаїв
6 жовтня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
Миколаївський морпіх, що постраждав в ДТП під Маріуполем, в реанімації
Миколаївський морпіх, що постраждав в ДТП під Маріуполем, в реанімації

В трагічному ДТП під Маріуполем постраждав миколаївський морський піхотинець,  який потребує допомоги. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Олександр Синьов, передає Depo.Миколаїв

Аварія сталася 3 жовтня на трасі Мангуш-Нікольське (Володарське). Військовий бензовоз врізався у позашляховик, в якому теж знаходились військовослужбовці. Внаслідок ДТП загинув 23-річний військовослужбовець. Ще троє хлопців віком від 21 до 25 років, отримали важкі травми.

Олександр Бардиш отримав складні травми: "Один із постраждалих - пасажир позашляховика, морський піхотинець Олександр, син мого товариша. Знаю Сашка з дитинства. Він з Миколаєва. Займається спортом, не п'є, не курить. Вивчився на моряка і пішов служити в одну із частин морської піхоти під Одесою. Для виконання службового завдання був відряджений під Маріуполь. Зараз він у реанімації в Маріуполі, другий день без свідомості. Про травми і прогнози писати не хочу. Можу сказати тільки, що стан дуже серйозний. Його мама, Оксана, зараз там із ним". 

На лікування та реабілітацію хлопця необхідні кошти, яких сім'я не має: "Ми з друзями зібрали кошти для допомоги, але цього замало. Мають бути ще операції та реабілітація. В такій ситуації змушений просити про допомогу і даю номер карти Приват Банку мами Сашка: 5168 7556 2147 9795 Бардиш Оксана". 

Також активіст залишив свої контакти: Олександр Синьов - 067 576 18 64.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв