Миколаївський маршрутник познущався над бабусею

Водій не хотів везти стареньку за пільговим та почав закривати та відкривати двері перед нею
Depo.Миколаїв
31 жовтня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївський маршрутник познущався над бабусею
Миколаївський маршрутник познущався над бабусею

Миколаївський маршрутник не тільки не хотів везти пільговика, а й знущався над бабусею. Про це написала у "Фейсбуці" Ольга Ципаринда, повідомляє Depo.Миколаїв,

Пасажирка розповіла, що інцидент стався на вихідних у маршрутці №8. На площі Перемоги у маршрутку хотіла сісти бабуся і запитала, чи можна по пільговому. Проте водій не просто відмовив похилій жінці, а почав знущатися: "Він став перед старенькою відкривати і закривати двері. Бабуся, ледь простягнувши руку, змушена була її зупиняти... і так кілька разів цей здоровий мужик знущався над старою жінкою з незворушним обличчям, мовчки, мабуть, отримуючи задоволення", - розповідає пасажирка.

Вона спробувала заступитися за бабусю: маршрутка була наповнена наполовину, пільговики не заходили. Відмовляти кермувальник не мав права: "Мої слова, звичайно ж, не подіяли. "Дівчино, давайте не будемо...". Найогидніше, що всі інші пасажири мовчали, мабуть, вважаючи нормальним, коли у них на очах знущаються над слабкою, безпорадною людиною", - додала пасажирка.

Миколаївський маршрутник знущався над бабусею

У Миколаєві маршрутник тицяв "факи" пасажирам та "загрожував" подзвонити Сєнкевичу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв