Миколаївський маршрутник познущався над бабусею

Водій не хотів везти стареньку за пільговим та почав закривати та відкривати двері перед нею
Миколаївський маршрутник познущався над бабусею
Миколаївський маршрутник познущався над бабусею

Миколаївський маршрутник не тільки не хотів везти пільговика, а й знущався над бабусею. Про це написала у "Фейсбуці" Ольга Ципаринда, повідомляє Depo.Миколаїв,

Пасажирка розповіла, що інцидент стався на вихідних у маршрутці №8. На площі Перемоги у маршрутку хотіла сісти бабуся і запитала, чи можна по пільговому. Проте водій не просто відмовив похилій жінці, а почав знущатися: "Він став перед старенькою відкривати і закривати двері. Бабуся, ледь простягнувши руку, змушена була її зупиняти... і так кілька разів цей здоровий мужик знущався над старою жінкою з незворушним обличчям, мовчки, мабуть, отримуючи задоволення", - розповідає пасажирка.

Вона спробувала заступитися за бабусю: маршрутка була наповнена наполовину, пільговики не заходили. Відмовляти кермувальник не мав права: "Мої слова, звичайно ж, не подіяли. "Дівчино, давайте не будемо...". Найогидніше, що всі інші пасажири мовчали, мабуть, вважаючи нормальним, коли у них на очах знущаються над слабкою, безпорадною людиною", - додала пасажирка.

Миколаївський маршрутник знущався над бабусею

У Миколаєві маршрутник тицяв "факи" пасажирам та "загрожував" подзвонити Сєнкевичу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв