Миколаївський десантник попри прогнози іноземних лікарів почав ходити

Наразі Руслану Яришу, який два роки бореться за життя, потрібна допомога в реабілітації

Миколаївський десантник попри прогнози і…

Інвалідний візок на все життя - такий був вирок медиків, але він таки встав на ноги. Десантник 79 миколаївської бригади, розвідник Руслан Яриш, був поранений влітку 2014. Хлопця паралізувало, закордонні й українські лікарі були одностайні: десантник ніколи не ходитиме. Утім, сталося диво - Руслан піднявся. Тепер йому потрібно спеціальна реабілітація. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН.

Руслан Яриш не припиняє щоденні тренування біля станка навіть вдома. Разом з товаришами у 2014 році їх підняли по тривозі й відправили на кордон з Кримом. Потім він був серед перших, хто встав на захист країни на Донбасі. Під Червоним Лиманом батальйон потрапив у засідку. Руслан був на провідному БТРі. В нього влучила куля снайпера, зачепивши хребет і роздробивши лопатку.

Олена приїхала до коханого, щойно дізналася про поранення. Діагноз - параліч - шокував. Руслан просив його кинути, натомість, вона запропонувала йому зіграти весілля. Розписали молодят в реанімації Київського військового шпиталю. 

Миколаївський десантник попри прогнози іноземних лікарів почав ходити

Рік Руслан та Олена боролися за здоров'я в Україні, втім вітчизняні медики були безпорадні: "Якщо він не встав за два-три місяці, чутливість не відновилася за півроки - це все. По його пораненню він не має навіть піднімати руки", - розповідає дружина Яриша.

Поставив хрест на українському десантникові й ізраїльський нейрохірург. "Взяв за ногу, сказав ти ходити не будеш", - розповідає Яриш. Втім йому було за ради кого жити і не здаватися: вдома на нього чекала маленька донечка.

Миколаївський десантник попри прогнози іноземних лікарів почав ходити

Ще рік виснажливих тренувань у харківському центрі, паралельна додаткова реабілатація і стлося диво - Руслан пішов, щоправда поки в ортезах. Чутливість у ногах десантника вразила медиків. Лікарі приватної клініки готові поставити Русалана на ноги остаточно:

"Наше завдання, оскільки пацієнт звернувся по допомогу, посилити його результатат. Це не просто унікальна технологія. Це комплекс методик, які допомагають відновити і віднайти компенсацію у м'язах тіла людини, щоб вона могла пересувати ноги", - зазначає нейрохіхруг, директор Центру нейрореабілатації Олег Кулик.

Півроку реабілітації коштують 18 тисяч євро. У центрі чекають на нього вже з понеділка. Але таких коштів у десантника немає. Тому родина просить допомоги всіх небайдужих.

Реквізити: 

Миколаївський десантник попри прогнози іноземних лікарів почав ходити

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme