ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський "укропівець", що колупався в носі на сесії, відправляє в АТО жінку

Григорій Марін вважає, що в.о. начальника Держгеокадастру треба відправити на передову, щоб служба нормально ставилась до АТОшників
Depo.Миколаїв
18 лютого 2016 12:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївський "укропівець", що колупався в носі на сесії, відправляє в АТО жінку
Миколаївський "укропівець", що колупався в носі на сесії, відправляє в АТО жінку

Депутат Миколаївської облради від партії "Укроп" Григорій Марін, якого засікли на колупанні в носі прямо на сесії,   в ході особистого прийому вирішив відправити в.о. начальника Держгеокадастру в АТО, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Первомайської РДА. 

Таку бурхливу реакцію депутата викликало питання жителя села Степківки, учасника АТО, Івана Сингаловича. Зокрема, 14 статусних учасників АТО села Степківки вже півроку чекають на земельні ділянки. Документи військовослужбовців були підготовлені та направлені до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Але виконуюча обов’язки начальника цієї установи Н.І. Ільчанінова надала формальну відписку від 26.11.2016 року: "Головне управління заяву розглянуло, але повертає документи на доопрацювання".

Миколаївський депутат, що колупався в носі на сесії, відправляє жінку в АТО - фото 1

Демобілізований заявник, шокований таким ставленням до себе і своїх побратимів та уточнив, що в інших районах області йому земля не потрібна, він хоче господарювати саме на своїй землі.

Марін був обурений поведінкою посадовців до захисників Батьківщини та висловив думку, а чи не послати чиновників, які відмовляють в законному праві на земельну ділянку, в окопи на передову, може тоді в них совість прокинеться та зрозуміють тих, хто пройшов пекло війни.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв