Миколаївський депутат не згоден їздити у брудних маршрутках та костюмі за тисячу доларів

"Укропівець" зізнався, що витратив 600 гривень на поїздку особистим автомобілем до Миколаєва, але в маршрутку за 80 гривень він нізащо не сяде
Depo.Миколаїв
4 листопада 2016 18:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївський депутат не згоден їздити у брудних маршрутках та костюмі за тисячу доларів
Миколаївський депутат не згоден їздити у брудних маршрутках та костюмі за тисячу доларів

Депутат Миколаївської обласної ради від партії "Укроп" Валерій Колесніков не наважився б сісти у своєму костюмі за 1000 доларів у брудну маршрутку. Про це він розповів у коментарі ведучій програми "Скажите, пожалуйста" Світлані Махничевій, повідомляє Depo.Миколаїв

Зазначимо, що попередня сесія обласної ради не відбулася, за офіційною версією, через технічні несправності. Ведуча поцікавилася у Колесникова, чому сесія закінчилася, так і не розпочавшись. На що депутат поскаржився дівчині, що йому довелося витратити 600 гривень на дорогу з Південноукраїнська, і все марно.

Тоді Махничева запитала, чи це він витратив стільки коштів на квиток, на що отримала відповідь: "На власній машині, дорога моя! 25 літрів дизпалива", - повідомив депутат.

"Ви заощаджувати взагалі не вмієте, квиток скільки там - 80 гривень", - знову запитала ведуча. Валерій Колесніков заявив: "Так, і їхати в брудних наших маршрутках в костюмі за 1000 доларів, нормально?", -  сказав депутат від партії "Укроп".

Нагадаємо, що минулого разу сесію призначили на 28 жовтня. О 10:00 засідання не стартувало. За півгодини стало відомо, що його перенесли нібито з технічних причин на 12 годину. А потім перенесли на невідомий термін. У кулуарах йшла мова про те, що голову облради планують відправити у відставку і з цього приводу йдуть перемовини.

Після цього було вирішено знову зібратися 10 листопада.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв