Миколаївський депутат-"опоблоківець" дозволив незаконний продаж м'ясом на Колодязній

Держпродспоживслужба акцентує, що продукти на ярмарку продають з порушеннями, зокрема у бруді, без медкнижок
Depo.Миколаїв
7 жовтня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївський депутат-"опоблоківець" дозволив незаконний продаж м
Миколаївський депутат-"опоблоківець" дозволив незаконний продаж м'ясом на Колодязній

На минулій сесії міськради депутат з "Опоблоку" Олег Солтис вимагав заборонити перевірки поліції та санінспекторів ярмарку на Колодязній. Як виявилося, він сам дозволив реалізаторам м'яса поновити незаконну торгівлю. Про це йдеться в зверненні до мера заступника начальник управління Держпродспоживслужби в Миколаєві В'ячеслава Бродовського до мера. Документи опублікував у "Фейсбуці" радник міського голови Андрій Єрмолаєв, повідомляє Depo.Миколаїв

У документі Бродовський зазначає, що 24 вересня Держпродспоживслужба, представники адміністрації Центрального району та поліції, виконуючи розпоряження мера про тимчасове призупинення ярмарку на Колодязній, провели рейд, щоб припинити несанкціоновану торгівлю. Під час перевірки виявили чимало порушень.

Так, продукцію на ярмарок реалізатори доставляли на непристосованому для перевезення продуктів транспорті, а продають все у бруді. У продавців немає ані спецодягу, ані медичних книжок. На продуктах немає маркування: неможна визначити, коли їх виготовили. Також до ярмарку мають вільний доступ безпритульні собаки та синантропна птиця (голуби, ворони - ред.).

Після перевірки поліція склала 21 протокол про адмінправопорушення. Торгівлю м'ясом заборонили. Проте депутат-"опоблоківець" Олег Солтис приїхав на Колодязну та дозволив реалізаторам м'яса поновити незаконну торгівлю, посилаючись на те, що рішення узгоджено з депутатами міськради.

У Держпродспоживслужбі акцентують, що м'яса на Колодязну завезли багато і це свідчить про низький рівень відповідальності поліції, яка повинна контролювати переміщення транпорту. Крім того, до мера звертаються, щоб сприяти роботі служб для виконання рішення про тимчасове призупинення ярмарку на Колодязній.

Миколаївський депутат-

Миколаївський депутат-

Варто додати, що рішення про призупинення ярмарку було ухвалено ще 4 серпня. Проте на наступний день торгівці влаштували протест, і віце-мер дозволив їм продавати овочі та фрукти. Тим не менш, це не завадило їм торгувати і м'ясом.

Зауважимо, що вищевказане звернення Держпродспоживслужби датується 26 вересня. Перед сесією міськради, що відбулася 29 вересня, пікетували торгівці з Колодязної. Потім депутат Солтис "вибив" рішення, яким мер заборонив перевірки ярмарку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв