ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський браконьєр наловив креветок на території заповідника

"Чорний" рибалка завдав 36 тисяч гривень збитків
Depo.Миколаїв
20 квітня 2016 10:18
ФОТО: depo.ua
Миколаївський браконьєр наловив креветок на території заповідника
Миколаївський браконьєр наловив креветок на території заповідника

Сьогодні, 20 квітня, під час спільного рибоохоронного рейду співробітників Держприкордонної служби ВПМ "Очаків", Очаківського відділу поліції та Національного природного заповідника "Білобережжя Святослава" впіймали браконьєра, який ловив креветки. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаїврибоохорони.

23-річний браконьєр попався у Північно-Західній частині Чорного моря на узбережжі Кінбурнської коси в районі с. Покровка Очаківського району. Він за допомогою троьох креветочних ятерів незаконно добув 30600 креветок. Враховуючи ту обставину, що правопорушення вчинене на території Державного заповідного фонду України, діями правопорушника завдано збитків рибному господарству на суму 36414 грн.

Ятері, а також незаконно добута креветка вилучені. Щодо правопорушника складено протокол про адміністративну відповідальність, який буде передано до місцевого суду для прийняття відповідного рішення. Враховуючи значні збитки, завдані правопорушником, відносно нього може бути порушено кримінальну справу за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині двоє браконьєрів "наловили" риби на 12 тисяч гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв