Миколаївський браконьєр наловив "червонокнижної" риби більше ніж на 8,5 млн

Прикордонники та Миколаїврибоохорона не змогли поділити, хто все-таки затримав злодія
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 18:51
ФОТО: depo.ua
Миколаївський браконьєр наловив "червонокнижної" риби більше ніж на 8,5 млн
Миколаївський браконьєр наловив "червонокнижної" риби більше ніж на 8,5 млн

Навколо затримання браконьєрів з "червонокнижною" рибою здійнявся галас. Рибоохорона виявила незадоволення тим, що прикордонники присвоїли собі "лаври" затримання злочинця. Про це йдеться в повідомленні на сайті Миколаїврибоохорони, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зауважимо, що браконьєри наловили "червонокнижної" риби - осетрів, білугу, скатів - майже на 600 тис. грн. Миколаїврибоохорона зазначає, що здивована повідомленням Державної прикордонної служби, що вони виявили браконьєрів на Миколаївщині.

"Учора військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Миколаївської рибохорони на узбережжі Чорного моря в районі н.п. Чорноморка виявили двох осіб, що займались незаконним виловом риби. Інформацію про браконьєрську діяльність здобули оперативні підрозділами Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби", - йдеться в повідомленні прикордонників.

Миколаїврибоохорона заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності. "Затриманню браконьєра передувала кропітка оперативна робота саме співробітників Миколаїврибоохорони у співпраці з Очаківським райвідділом поліції. Жодної інформації щодо незаконної діяльності промисловика від співробітників Державної прикордонної служби до Миколаїврибоохорони не надходило", - зазначають інспектори.

Крім того, за словами інспекторів, під час затрмання жодного співробітника Державної прикордонної служби на місці події не було. "Вже під час проведення огляду браконьєрського човна (який до того ж знімався на відео) державним інспектором Миколаїврибоохорони було здійснено виклик оперативно-слідчої групи Очаківського РВ за номером "102". Лише через хвилин 15-20 після цього на місце події прибув прикордонник — старший розвідник ОРВ в м. Миколаїв", - зазначає Миколаїврибоохорона.

Інспектори також зазначають, що після перерахунку стало відомо, що браконьєр завдав збитків державі на 8,63 млн. Миколаїврибоохорона називає ситуацію з прикордонниками прикрим непорозумінням і сподівається, що вона не повториться.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв