Миколаївський боксер виграв міжнародний турнір з боксу

XVІІІ міжнародний турнір з боксу серед юнаків та дорослих, присвячений пам’яті воїнів, загиблих у Афганістані, проходив у Білорусі

Миколаївський боксер виграв міжнародний…

13-річний вихованець спорткомплексу "Олімп" Южно-Української АЕС Олег Вижол став переможцем XVІІІ міжнародного турніру з боксу, присвяченого пам’яті воїнів, загиблих в Афганістані. Отримавши впевнену перемогу в трьох поєдинках, южноукраїнський спортсмен виборов звання кращого боксера серед юнаків у ваговій категорії 43 кг, повідомляє Depo.Миколаїв.

XVІІІ міжнародний турнір з боксу серед юнаків та дорослих, присвячений пам’яті воїнів, загиблих у Афганістані, проходив з 2 по 8 березня у м.Вітебськ (Білорусь). У змаганнях взяли участь 140 спортсменів з Литви, України, Росії та Білорусі. Збірну команду України на міжнародному турнірі представляли боксери з Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

"Олег займається боксом вже 5 років. І на сьогодні він, як-то кажуть хлопчик з ім’ям. На його рахунку 25 перемог у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У грудні 2015-го він став призером чемпіонату України серед юнаків", - розповідає про свого підопічного тренер з боксу СК "Олімп" Микола Борець. Вже наступного тижня Олег Вижол візьме участь у зональній першості серед боксерів Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, аби потрапити до фінальних змагань України (відбудуться в квітні).