ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївський "Азов" вимагає арешту Віктора Медведчука

Активісти прийшли під стіни СБУ з закликом заборонити діяльність організації "Український вибір"
Depo.Миколаїв
22 березня 2016 15:03
ФОТО: depo.ua
Миколаївський "Азов" вимагає арешту Віктора Медведчука
Миколаївський "Азов" вимагає арешту Віктора Медведчука

Миколаївські активісти вийшли на інформаційну акцію за арешт політика і колишнього голови Адміністрації президента при Леоніді Кучмі Віктора Медведчука. Протестувальники вимагали заборонити діяльність організації, яку очолює Медведчук "Український вибір", повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Сьогодні, 22 березня, під будівлею обласного управлінь СБУ зібралося близько 20 активістів, які вийшли висловитися проти діяльності Медведчука і його проросійських організацій. За словами начальника миколаївського штабу "Азов" Іллі Зелінського, проросійські активісти прикриваючись вищезгаданої організацією відстоюють ідеї терористів. Також він зазначив, що в Миколаєві варто звернути увагу на діяльність "опоблоківців" - депутата обласної ради Максима Невінчаного і депутата міськради Павла Зоткіна.

Миколаївський "Азов" вимагає арешту Віктора Медведчука - фото 1

"Ми вважаємо, що він (Віктор Медведчук, - ред) є одним з організаторів проросійських рухів на території Донбасу. Два роки тому в Миколаєві прихильники "Українського вибору" брали участь в проросійських мітингах, потім поїхали воювати на Донбас проти нас... Це все проросійські організації, які готують свій плацдарм на грунті такої організації з завуальованим назвою "Український вибір", - впевнений Зелінський.

Активісти вважають, що прокуратура і СБУ зобов'язані звернути увагу на прояви сепаратизму і проросійські настрої в Миколаєві.

Відзначимо, що подібні акції сьогодні проводяться в 15 областях України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв