ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївським перевізникам мало чотирьох гривень за проїзд в маршрутках

Перевізники жаліються, що вартість проїзду не перекриває їхніх витрат
Depo.Миколаїв
11 травня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
Миколаївським перевізникам мало чотирьох гривень за проїзд в маршрутках
Миколаївським перевізникам мало чотирьох гривень за проїзд в маршрутках

У Миколаєві керівники фірм-перевізників оголосили, що вартість проїзду в 4 гривні їх не влаштовує, оскільки не покриває всіх витрат. Про це вчора під час зустрічі з мером Олександром Сєнкевичем заявив Ігор Терьохін, керівник ради директорів підприємств-перевізників, передає Depo.Миколаїв із посиланням на НікВесті.

Терьохін почав казати, що з легкістю доведе збитковість тарифу 4 гривні для перевізників: "Якщо у нас буде така можливість, я вам протягом п'яти хвилин як людині, яка знайома з бізнесом, з олівцем і з законами в руках доведу, що 4 гривні не перекривають собівартість перевезення одного пасажира на будь-якому міському маршруті в Миколаєві", - сказав голова ради директорів.

За його словами, перевізникам доводиться йти на хитрощі: "Діяльність будь-якого підприємця полягає в отримання прибутку. Тільки питання - якою ціною виходить цей прибуток? Коли ти йдеш свідомо на хитрощі і порушення законодавства, яке впливає потім на безпеку пасажирських перевезень, тому що вчасно не буде змінена гума або вчасно не буде проведено технічний огляд транспортного засобу, щоб не витрачатися на ці заходи. Тут палиця з двома кінцями", - сказав Ігор Терьохін.

При він цьому додав, що перевізники розуміють, що життєвий рівень населення сьогодні не дозволяє приводити тариф у відповідність собівартості. За його словами, потрібно шукати компромісні варіанти.

Слід додати, що миколаївці зареєстрували петицію, вимагаючи зниження вартості проїзду в маршрутках. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв