Миколаївським ритуальникам влаштує перевірку антимонопольний комітет

Перевірка торкнеться питання вивозу тіл померлих миколаївців
Depo.Миколаїв
27 травня 2016 16:47
ФОТО: depo.ua
Миколаївським ритуальникам влаштує перевірку антимонопольний комітет
Миколаївським ритуальникам влаштує перевірку антимонопольний комітет

Миколаївські антимонопольники відрегували на резонасні статті у ЗМІ та почали проводити дослідження сфери ритуальних послуг. Про це йдеться на сайті тервідділення Антимонопольного комітету, повідомляє Depo.Миколаїв.

За результатами опрацювання отриманої інформації та за дорученням Антимонопольного комітету України Миколаївське обласне територіальне відділення почало дослідження ринку надання ритуальних послуг у м. Миколаєві, а також здійснює державний контроль за дотриманням учасниками цього ринку законодавства про захист економічної конкуренції.

Для більш повного проведення дослідження була залучена Миколаївська міська рада, а також Департамент житлово-комунального господарства."За наявності у суб'єктів господарювання та населення м. Миколаєва інформації, яка може бути використана тервідділенням під час зазначеного дослідження, пропонуємо надіслати її на електронну адресу: mk@amcu.gov.ua", - йдеться у повідомленні.

Слід додати, що увагу АМКУ привернули статті "Управление соцзащиты не планирует перезаключать договор по вывозу трупов с ГП "Спецсервис" та "Борьба с коррупцией или платформа для монополистов: кто займется перевозкой тел умерших николаевцев"). Ситуація виникла після того, як у Миколаєві змінили порядок вивозу тіл з місць подій до бюро судово-медичної експертизи та похованням одиноких громадян. Тепер цим питанням опікується один департамент, а не два.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві "міліцейські" фірми влаштували бізнес на трупах.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв