Миколаївських пікетувальників під ОДА порівняли з "ЛДНРівцями"

Радикальні активісти зірвали конкурс на посаду заступника голови ОДА та почали з'ясовувати стосунки
Depo.Миколаїв
22 червня 2016 14:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївських пікетувальників під ОДА порівняли з "ЛДНРівцями"
Миколаївських пікетувальників під ОДА порівняли з "ЛДНРівцями"

Миколаївські активісти, які зірвали конкурс на посаду заступника голови ОДА з децентралізації, ні чим не кращі за так званих ополченців у 2014 році. Про це написав у "Фейсбуці" один з претендентів на посаду Валентин Бойко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, шо 21 червня мав відбутися конкурс на посаду заступника голови ОДА з децентралізації. Але його зірвали активісти, які вже з тиждень пікетують під ОДА, влаштувавши балаган і з'ясування стосунків.

Бойко зазначає, що спочатку підвищена активість до конкурсу серед громадськості приємно вразила, адже раніше вони не надто опікалися питаннями деценталізації. Але далі пікетувальники влаштували балаган: "Питання були незграбні, юридично малограмотні. Права ставити такі умови люди, що прийшли, не мали. Були від них і погрози на кшталт "вынесем вперед ногами".

Бойко зазначає, що перебирати на себе компетенцію влади не можна: "Шкода, що наша радикально налаштована громадськість не розуміє, що сьогодні вона діяла так, як діяли т.з. ополченці ЛНР та ДНР в квітні-травні 2014 року. Є правила. Діяти треба відповідно до правил. Сьогодні була гра без правил. Мені дуже соромно за нашу владу, яка відмінила заплановані заслуховування", - зазначає кандидат на посаду.

Слід зазначити, що активісти суперечили самі собі. Спочатку вони вимагали, щоб претенденти на посаду вийшли до наметового містечка та представили свою програму. Але потім самі ж не захотіли слухати Бойка, який вийшов з ними поговорити: "Але все перетворювалось на базар через звинувачення саме миколаївських очильників у всіх гріхах, що існують в державі. Сказати, що чогось радикального домоглись люди з наметів, не можу. Просто така влада - без яєць", - пише Бойко.

Він все ж таки зазначає, що двоє з мітингувальників  - Роман Бойко та Володимир з Житомирщини - вислухали його. "На прощання дозволив собі дати пораду: ваше обурення подіями на Миколаївщині зрозуміти можна (я теж злий), але "разом з водою не виплескуйте дитину", - резюмує Бойко.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1036525963068783&set=gm.903384766456055&type=3&permPage=1

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1036525963068783&set=gm.903384766456055&type=3&permPage=1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв