ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївських патрульних хочуть залучити до роботи на вагових комплексах

Працівників Центру безпеки дорожнього руху, які працюють по області замість ДАІ, просто не вистачає
Depo.Миколаїв
12 березня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua
Миколаївських патрульних хочуть залучити до роботи на вагових комплексах
Миколаївських патрульних хочуть залучити до роботи на вагових комплексах

На сьогоднішній сесії облради в черговий раз постало питання про необхідність встановлення вагових комплексів. Їх буде в області п'ять - два стаціонарні та три пересувних. Але правоохоронців для забезпечення правопорядку на них не вистачає. Тому до цього можуть залучити патрульних. Із такою пропозицією виступив заступник голови обласної поліції Валерій Коба, передає Depo.Миколаїв.

Депутати почали дорікати, що поліція не допомагає в роботі вагових комплексів. Валерій Коба апелював до таких заяв. Він зазначив, що після розпуску ДАІ в області працює Центр безпеки дорожнього руху. Це 73 інспектори, але працює всього 53. Фактично 30 з них не пройшли переатестацію і підлягають звільненню. Тому правоохоронців для роботи на вагових комплексах просто не вистачає: "Тобто, щоб у нас працював один наряд на ваговому комплексі їх (співробітників поліції - ред.) має бути мінімум 36, але у нас їх просто немає", - зазначив Коба.

Така ж ситуація і з працівниками Укртрансбезпеки, яка тепер буде опікуватися всім транспортом, крім авіаційного, замість облавтодору. Працівників всього 10. Тому Коба пропонує вирішити питання з ваговими комплексами за допомогою патрульних. Їх у Миколаєві майже 500, але працюють вони тільки в місті. Практика роботи на дорогах області вже є: два тижні по одному патрулю працює у напрямку Коблево (миколаївський патруль) та Херсону (херсонський патруль). 

Коба запропонував звернутися до голови Нацполіції Хатії Деканоїдзе, щоб патрульних можна було залучати до роботи на вагових комплексах поза межами міста: "Тому хотів би звернутися до вас, шановні депутати, з пропозицією звернутися до голови Національної поліції і забезпечити участь співробітників управління патрульної поліції в роботі вагових комплексів, які будуть встановлені навколо міста Миколаєва", - сказала Коба.

Він додав, що три вагові комплекси на в'їздах до Миколаєва можливо вирішать проблему розбитих доріг в місті, але не в області. На думку Коби, потрібно і щоб термінали не приймали перевантажені фури. Крім того, на законодавчому рівні потрібно забороняти і ввезення великовантажних машин, які навіть заборонені в Європі.

Голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко звернеться до Хатії Деканоїдзе щодо залучення патрульних: депутати протокольним голосуванням підтримали її пропозицію.

Нагадаємо, міська влада хоче закрити центр міста для вантажівок.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв