ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївських комунальників хочуть зобов'язати відновити дороги

Після ремонту газовиків, тепловиків та водоканалу по місту повно пошкодженого асфальту
Depo.Миколаїв
30 березня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївських комунальників хочуть зобов
Миколаївських комунальників хочуть зобов'язати відновити дороги

Депутати "транспортної" комісії міськради вирішили звернутися до голів міських адміністрацій і в департамент ЖКГ з пропозицією визначити ділянки доріг, які пошкодили комунальники. А саме "Миколаївгаз", "Миколаївобленерго", "Миколаївтеплоенерго" хочуть зобов'язати відновити асфальтне покриття. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами депутата Сергія Шульгача, який очолює ТОВ "Миколаївавтодор", після виконання ремонту комунальники залишають пошкоджені ділянки дороги. Тому необхідно їх змусити відновити дорожнє покриття.

"На 8-й Подовжній, на вулиці Шкільній і т.д. Пропоную головам районних адміністрацій повністю по своєму району подивитися, де проводилися роботи "Миколаївгаз", "Теплоенерго", "Обленерго" та прийняти рішення: ті ділянки, які вони не закрили, вимагати від виконавців робіт повністю закрити асфальтовим покриттям", - заявив Шульгач.

Нагадаємо, що після ремонту Миколаївводоканалу по вул. Пограничній (Чигрина) просіла дорога. Зазначимо, що комунальники також ремонтували колектор по вулиці Космонавтів, де утворилося 6-метрове провалля. Поки дорожнє покриття не відновили, хоча величезну яму засипали.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв