Миколаївських АТОшників нагородили "За оборону Донецького аеропорту"

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського та благодійницького руху на Миколаївщин також відзначили волонтерів з Херсонщини

Миколаївських АТОшників нагородили "За о…

З нагоди святкування Дня повітряно-десантних військ України голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та виконуючий обов'язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В'ячеслав Бонь провели зустріч із учасниками Антитерористичної операції – захисниками Донецького аеропорту, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Миколаївських АТОшників нагородили "За оборону Донецького аеропорту" - фото 1

"Два роки тому легендарна 79-та бригада стала на захист територіальної цілісності і Незалежності нашої держави. Хлопці пройшли справжнє горнило війни – Донецький аеропорт, Савур Могилу, Дебальцеве, Маріуполь. Десантникам притаманні великий патріотизм і вміння свято берегти традиції військового братерства. Тож висловлюю вам щиру вдячність за вашу нелегку і благородну службу. Слава Україні, Слава Героям – десантникам!",- привітала учасників заходу голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Миколаївських АТОшників нагородили "За оборону Донецького аеропорту" - фото 2

Хлопцям вручили нагороди "За оборону Донецького аеропорту".

"Кожен, хто хоча б день провів у тому пеклі заслуговує на відзнаку", - сказав В’ячеслав Бонь.

Миколаївських АТОшників нагородили "За оборону Донецького аеропорту" - фото 3

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського та благодійницького руху на Миколаївщині, багатогранну і благородну діяльність, спрямовану на моральну та матеріальну підтримку бійців АТО та Збройних Сил України, активну життєву і громадську позицію подяками Миколаївської обласної ради відзначили волонтерів з Херсонщини: Григорія Янченка,Олега Баркаренка, Ірину Нагорну,Тараса Бурду. Аналогічні подяки отримали депутат обласної ради сьомого скликання голова СТОВ «Відродження» Іван Чіпак,родина приватного підприємця Михайла Молчанова з Миколаєва та родина пенсіонерів Лачинових.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook