Миколаївські військові десантувались в воду з вертольота "Мі-14"

Була відпрацьована злагоджена робота військовослужбовців наряду в районі приземлення
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївські військові десантувались в воду з вертольота "Мі-14"
Миколаївські військові десантувались в воду з вертольота "Мі-14"

Військовослужбовці 79 Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади здійснили парашутні стрибки на воду. Такі стрибки належать до групи ускладнених стрибків з парашутом і вимагають від особового складу високої навченості, міцних практичних навичок, фізичної витривалості та психологічної готовності, передає Depo.Миколаїв.

Миколаївські військові десантувались в воду з вертольота "Мі-14" - фото 1

Теоретична підготовка військовослужбовців бригади включала в себе відпрацювання таких навчальних питань як підгонка підвісної системи парашута з врахуванням використання рятувального жилету, дій з вивільнення від підвісної системи парашута в повітрі, дії парашутиста після занурення у воду. При цьому військовослужбовець повинен вміти плавати і пропливти певну відстань.

Миколаївські військові десантувались в воду з вертольота "Мі-14" - фото 2

Десантування особового складу здійснювалося з вертольоту "Мі-14" з висоти 600 метрів під керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід здійснення подібних парашутних стрибків. Була відпрацьована злагоджена робота військовослужбовців наряду в районі приземлення. Належний рівень підготовки показав екіпаж вертольота, з якого виконувалося десантування.

Миколаївські військові десантувались в воду з вертольота "Мі-14" - фото 3

Нештатних ситуацій під час здійснення стрибків не було.

Особовий склад підрозділів бригади, залучений до десантування на воду, повністю виконав навчальні завдання і отримав необхідний досвід, який пізніше буде опрацьований, проаналізований і поглиблений у ході наступних занять та тренувань.

Миколаївські військові десантувались в воду з вертольота "Мі-14" - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв