Миколаївські велосипедисти приєднались до Всеукраїнського велокросу-кантрі

Змагання проходили в спекотну погоду за температури близько 36 градусів у тіні

Миколаївські велосипедисти приєднались д…

Минулими вихідними, 26 червня, в місті-супутнику ЮУАЕС відбувся 2-й Всеукраїнський велокрос-кантрі, присвячений Дню Конституції України. У ньому взяли участь 44 гонщики віком від 13 до 51 року з Дніпра, Кривого Рогу, Херсона, Миколаєва та Южноукраїнська, повідомляє Depo.Миколаїв.

Організаторами велогонки виступили міське управління молоді, спорту та культури спільно з Клубом любителів бігу "Олімп", що функціонує на базі комбінату культурно-спортивних споруд (ККСС) Южно-Українського енергокомплексу.

Змагання проходили в спекотну погоду за температури близько 36 градусів у тіні, та це не завадило учасникам провести на території міського пляжу чотири заїзди круговою трасою завдовжки 5,1 км.

У категорії "чоловіки-ветерани 40 років і старше" (дистанція 4 кола) першим фінішував завідувач сектором навчально-спортивної роботи ККСС ВП ЮУАЕС Олександр Бурцайло, серед "чоловіків-спортсменів" (5 кіл) кращий результат у неодноразового учасника чемпіонатів і Кубків України Владислава Скубенка (м. Кривий Ріг). У категорії "жінки" (3 кола) впевнену перемогу отримала одна з найсильніших гонщиць України Ганна Батурина (с. Лісове Дніпропетровської області). Серед "чоловіків-аматорів" на цій же дистанції переміг Дмитро Шаповаленко з Миколаєва, а южноукраїнці Віталій Рожок і Андрій Камишник (обоє - працівники енергоремонтного підрозділу ВП ЮУАЕС) фінішували п'ятим і десятим відповідно.