Миколаївські тепловики просять мерію заасфальтувати дорогу після ремонту

Зважаючи на складну фінансову ситуацію на "Миколаївоблтеплоенерго", місто збирається допомогти
Миколаївські тепловики просять мерію заасфальтувати дорогу після ремонту
Миколаївські тепловики просять мерію заасфальтувати дорогу після ремонту

В. о. керівника обласного комунального підприємства "Миколаївоблтеплоенерго" Віталій Бородін звернувся до міської влади з проханням упорядкувати територію після аварійних робіт, які проводило підприємство напередодні опалювального сезону. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Віце-мер Валентин Гайдаржи зауважив, що з огляду на складне економічне становище "Миколаївоблтеплоенерго", потрібно допомогти: "Ми, думаю, знайдемо можливість заасфальтувати ділянку, на якій йшли роботи", - запевнив заступник міського голови

На штабі "щодо зими" Валентин Гайдаржи звернувся до керівників житлово-експлуатаційних підприємств: "Прошу не розділяти проблеми на свої і чужі. Був час, коли комунальники допомагали житловикам технікою і матеріалами. Зараз наша черга допомогти теплоенергетиці, у зв'язку з їх фінансовими проблемами, за можливістю допоможіть технікою і людьми. На міському штабі з ТЕП та НС вже ухвалено рішення про надання палива з резервного фонду міста".

Заступник міського голови також розповів, що місто вже надавало теплопостачальним організаціям допомогу: були виділені паливно-мастильні матеріали для проведення розпломбування лічильників котелень і для усунення пориву, який трапився вчора вночі по вул. 3 Слобідській між вул. Заводською та вул. Кузнецькою.

Раніше повідомлялося, що у Миколаївському пологовому №2 ще немає опалення. Станом на ранок 21 жовтня теплоносій поданий в 323 будинки, 34 медичні установи міста з 51, в 46 дитячі садки з 73, а також в 38 школи з 72.

Також 16 миколаївських шкіл повернулися на навчання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв