Миколаївські тепловики просять мерію заасфальтувати дорогу після ремонту

Зважаючи на складну фінансову ситуацію на "Миколаївоблтеплоенерго", місто збирається допомогти
Depo.Миколаїв
21 жовтня 2016 15:21
ФОТО: depo.ua
Миколаївські тепловики просять мерію заасфальтувати дорогу після ремонту
Миколаївські тепловики просять мерію заасфальтувати дорогу після ремонту

В. о. керівника обласного комунального підприємства "Миколаївоблтеплоенерго" Віталій Бородін звернувся до міської влади з проханням упорядкувати територію після аварійних робіт, які проводило підприємство напередодні опалювального сезону. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Віце-мер Валентин Гайдаржи зауважив, що з огляду на складне економічне становище "Миколаївоблтеплоенерго", потрібно допомогти: "Ми, думаю, знайдемо можливість заасфальтувати ділянку, на якій йшли роботи", - запевнив заступник міського голови

На штабі "щодо зими" Валентин Гайдаржи звернувся до керівників житлово-експлуатаційних підприємств: "Прошу не розділяти проблеми на свої і чужі. Був час, коли комунальники допомагали житловикам технікою і матеріалами. Зараз наша черга допомогти теплоенергетиці, у зв'язку з їх фінансовими проблемами, за можливістю допоможіть технікою і людьми. На міському штабі з ТЕП та НС вже ухвалено рішення про надання палива з резервного фонду міста".

Заступник міського голови також розповів, що місто вже надавало теплопостачальним організаціям допомогу: були виділені паливно-мастильні матеріали для проведення розпломбування лічильників котелень і для усунення пориву, який трапився вчора вночі по вул. 3 Слобідській між вул. Заводською та вул. Кузнецькою.

Раніше повідомлялося, що у Миколаївському пологовому №2 ще немає опалення. Станом на ранок 21 жовтня теплоносій поданий в 323 будинки, 34 медичні установи міста з 51, в 46 дитячі садки з 73, а також в 38 школи з 72.

Також 16 миколаївських шкіл повернулися на навчання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв