Миколаївські тепловики готові перекривати мости через борги по зарплатні

Працівники "Миколаївобтеплоенерго" не отримують гроші вже три місяці: боргів 7,9 млн грн
Depo.Миколаїв
9 вересня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
Миколаївські тепловики готові перекривати мости через борги по зарплатні
Миколаївські тепловики готові перекривати мости через борги по зарплатні

Борги на ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" продовжують накопичуватися. На сьогодні працівники не отримують зарплатню вже три місяці та готові вже перекривати обидва миколаївських мости. Про це йшлося під час засідання "бюджетної" комісії облради, повідомляє Depo.Миколаїв.

На сесії облради депутати мають розглянути питання про виділення з бюджету 6,9 млн грн, щоб погасити підтвердженні збитки. При цьому профспілка працівників ЖКГ, яку очолює Світлана Начінова, знов акцентує увагу на боргах по зарплатні. Працівники не отримають її вже три місяці. Накопичився борг у 7,9 млн грн, тому тепловики наполягають на проведенні позачергової сесії. "Вони вийдуть на страйк і перекриють мости", - заявила Начінова. 

Крім повернення боргів, працівники вже вимагають звільнити очільника "Миколаївобтеплоенерго". За словами Начінової, 8 вересня на нараді профспілки підприємства розглянули питання про звільнення або ж розірвання угоди з тимчасово виконуючим обов'язки директора. Посаду він обіймає з 1 жовтня 2015 року.

Нагадаємо, що на минулій сесії обради профспілка працівників ЖКГ залишилася незадоволеною, що депутати не хочуть виділяти гроші на повернення боргів за зарплатнею.

Крім того, за підприємством тягнеться черга з невстановлених лічильників. Прокуратура ж виявила, що тепловики разом з київською фірмою "нагріли" на лічильниках 3 млн грн.

Разом з тим, АМКУ зобов'язав "Миколаївоблтеплоенерго" розпломбувати лічильники, з якими вони "мухлювали" взимку.  Тепловики ж стверджували, що для регулювання тепла потрібно буде встановлювати додатковий прилад за 50 тис. грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв