Миколаївські спортсмени стали двократними чемпіонами України з веслування

Перемогу здобули юніори Валерій Вічев та Сергій Гоберлас
Depo.Миколаїв
19 липня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua
Миколаївські спортсмени стали двократними чемпіонами України з веслування
Миколаївські спортсмени стали двократними чемпіонами України з веслування

У Ковелі завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків 2000-2001 та 2002-2003 років народження. Миколаївські спортсмени вибороли перемогу. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Николаевские новости".

Цього року у змаганнях взяал участь рекордна кількість спортсменів - 616 - з усіх областей України. Миколаївські веслярі виступали у всіх номерах програми. В байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів перше місце посів Сергій Гоберлас. Він також був переможцем в байдарці-двійці на цій же дистанції з Олександром Білих.

Серед учасників 2002-2003 років народження в байдарці-одиночці і двійці переможцями теж були миколаївці: Валерій Вічев виграв поодинці, а також двійку з Кирилом Ясинським. Тренують спортсменів А. Г. Симонов і І. А. Симонова.

У каное-одиночці на 5000 метрів трохи не вистачило до медалі Микиті Волошину. Вихованець школи "Коммунарівець" посів четверте місце.

У каное-двійці серед дівчат третє місце посіла Анна Біденко з напарницею Вікторією Протас. Миколаївські каноїсти Дмитро Деревінський і Дмитро Міновскій в "двійці" посіли четверте місце на дистанції 5000 м. Їх тренують В. М. Петрухін і Е. Е. Миколаїв.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв