Миколаївські спортсмени показали клас на Чемпіонаті України з естафетного бігу (ФОТО)

Загалом команди здобули медалі - 4 золотих, 12 срібних і 21 бронзову

Миколаївські  спортсмени показали клас н…

З 21 по 23 вересня у Черкасах відбувся Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Команда Миколаївської області, у складі легкоатлетів спортивних шкіл МСДЮСШОР з л/а, МВУФК, ДЮСШ "Спартак" та ДЮСШ-5 у командному заліку посіла ІІІ місце, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

Загалом команди здобули медалі - 4 золотих, 12 срібних і 21 бронзову. З 15 команд м. Миколаєва 10 - посіли призові місця. Спортсмени встановили 8 рекордів Миколаївської області з естафетного бігу у різних вікових категоріях.

Нагадаємо, що сумський каратист став п'ятим у Чилі.