Миколаївські спортсмени отримали "золото" на чемпіонаті з кіокушин карате

За звання найсильнішого боролися 100 чоловік, в тому числі гості з Білорусі

Миколаївські спортсмени отримали "золото…

Команда Миколаївщини виборола перше командне місце на чемпіонаті України з кіокушин карате серед чоловіків. Змагання відбулися у Києві 5 березня. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Федерації кіокушин карате Миколаївської області.

У турнірі взяли участь 100 спортсменів. Серед них були представники 12 регіонів України, а також гості з Білорусі. Чемпіонами України серед дорослих стали два миколаївських спортсмена. Це Олександр Грушенко з Миколаєва (у категорії до 70 кг, тренер Анатолій Яковенко) та Сергій Белей з Снігурівки (90 кг, тренер Олег Павленко).

Цей турнір став відбірковим на чемпіонат Європи серед чоловіків, який відбудеться 21-22 травня цього року в Болгарії (місто Варна). У складі збірної України на чемпіонаті Європи Миколаївську область представлять Олександр Грушенко, Сергій Белей, а також Антон Хижинський (категорія до 80 кг).