Миколаївські скарби природи та історії "відцифрували" на мапу

Жителі Миколаївщини відтепер можуть інтерактивно подорожувати та дізнаватися про приховані скарби
Depo.Миколаїв
3 червня 2016 09:24
ФОТО: depo.ua
Миколаївські скарби природи та історії "відцифрували" на мапу
Миколаївські скарби природи та історії "відцифрували" на мапу

Миколаївська область долучилася до кампанії "Цифрове перетворення", яку реалізували "Google Україна", Миколаївський міська та обласна ради. Наша область стала шостою в Україні, що приєдналася до проекту. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Директор "Google Україна" Дмитро Шоломко акцентував, шо результати роботи мають не просто подобатися інтернет-користувачам, а бути корисними для жителів регіону. На ITшника Миколаївщина краса природи та історичні цінності справили сильне враження.

Миколаївцям представили чотири портали: на них можна познайомитися з туристичними, істориничи надбаннями, а також розглянути мапу інвестиційної привабливості.

Директор "Google Україна" з питань взаємодії з органами державної влади та місцевим самоврядуванням Олег Якимчук сказав, що наша область є шостою, де з'явилися такі інтерактивні сайти. "Родзинкою" Миколаївщини він називає активний і зелений туризм. Якимчук був вражений Ольвією і Актовським каньйоном: не припускав раніше, що в Україні є такі природні та історичні пам'ятки.

На сьогоднішній час вже функціонують портали "Подорожуй по Миколаївській області", "Приховані скарби Миколаївщини", "Ольвія. Музей під відкритим небом".

Особливо співробітники "Google Україна" відзначили карту інвестиційної привабливості регіону. На ній можна редагувати та розміщати нові цікаві для інвесторв об'єкти, тим самим залучаючи бізнес.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв