ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські сироти цього літа відпочиватимуть в США

За кордоном оздоровляться 110 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування
Depo.Миколаїв
23 березня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
Миколаївські сироти цього літа відпочиватимуть в США
Миколаївські сироти цього літа відпочиватимуть в США

Цього літа в США відпочинуть 110 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Про це розповіла заступник голови Оксана Янішевська, коментуючи питання дитячого оздоровлення цього року, повідомляє Depo.Миколаїв.

За її словами, влітку цього року за сприяння Всеукраїнських благодійних організацій у Сполучених Штатах Америки планується оздоровити 110 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шкіл-інтернатів області віком від 8 до 17 років. Вона нагадала, що під час зимових канікул в США відпочивали 56 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

"Крім відпочинку в США, нами ведуться переговори з благодійним фондом та представниками США щодо організації вивчення англійської мови в оздоровчому центрі "Орлятко" цього літа дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також дітьми із сімей, які потребують соціальної допомоги. За домовленістю, з дітьми будуть працювати волонтери Фонду "Фундація соціального розвитку» по вивченню англійської мови шляхом організації занять, ігор, розваг, спортивних змагань, організації дозвілля тощо. Таким чином ми зможемо поєднати веселий відпочинок з корисним вивченням іноземної мови", - розповіла Оксана Янішевська.

В 2016 році підготовлено розпорядження голови облдержадміністрації про заходи відпочинку та оздоровлення дітей, на які передбачено 4,9 млн грн., не враховуючи кошти на оздоровчі заклади "Орлятко" та "Вітрила", а це майже 7,8 млн грн.

Передбачаються додаткові кошти з місцевих бюджетів. Крім того, цього року вперше передбачили серед всіх категорій додаткову – оздоровлення дітей один з батьків яких загинув під час АТО.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв