ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські сім'ї більше половини бюджету проїдають

На відпочинок і культуру витрачається тільки 1,5% коштів
Depo.Миколаїв
27 лютого 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
Миколаївські сім
Миколаївські сім'ї більше половини бюджету проїдають

За даними соціологічного дослідження миколаївські родини 53,1% свого бюджету витрачають на харчування. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Головного управління статистики в Миколаївській області.

За даними вибіркового обстеження умов життя, середньомісячні сукупні ресурси середньостатистичного господарства Миколаївщини в ІІІ кварталі 2015 року склали 4950 грн, сукупні витрати - 4683,5 грн.

Основне джерело надходжень - доходи від зайнятості, на які припадало 54,6% сукупних ресурсів. Питома вага пенсій, стипендій та соціальних допомог (включаючи готівкові та безготівкові пільги та субсидії) склав 23,6%, доходи від особистого підсобного господарства - 8,9%.

Більше половини (53,1%) свого бюджету сім'ї витрачали на харчування. В середньому на одну людину на добу вартість харчування становила 39,6 грн. На купівлю непродовольчих товарів та послуг щомісяця йшло більше третини сукупних витрат. З них 10,6% припадало на оплату житла та комунальних послуг, 6,8% - на оновлення гардеробу, 3,7% - на транспорт, 2,7% - на охорону здоров'я, по 2,3% - на зв'язок і на придбання предметів домашнього вжитку, побутову техніку, поточне утримання житла. Разом з тим, на відпочинок і культуру населення мало можливість використовувати тільки 1,5% коштів, на освіту - 1,2%.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв