ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські садки здирають гроші на стрибки на батутах та катання на машинках

Місцева влада заявила, що діти можуть відвідувати тільки розвиваючі заходи, а їх проведення необхідно погоджувати з батьками
Depo.Миколаїв
15 травня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua
Миколаївські садки здирають гроші на стрибки на батутах та катання на машинках
Миколаївські садки здирають гроші на стрибки на батутах та катання на машинках

Все добре в міру. Віце-мер Євген Шевченко закликав керівників навчальних закладів погоджувати з батьками проведення розвиваючих заходів в садах і школах, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Тему нав'язливого дозвілля у дитячих садках міста обговорювали під час виїзної апаратної наради в управлінні освіти Миколаївської міської ради.

Заступник міського голови Євген Шевченко зазначив, що з боку батьків є зауваження з приводу того, що в деяких дитячих садах дозвілля дітей надміру різноманітне. Програмою передбачені заходи розвиваючого, навчального характеру, але, на жаль, в деяких навчальних закладах дітям пропонують стрибки на батутах, катання на машинках. І все це за рахунок батьків.

Євген Шевченко підкреслив, що завідувачі дитячих садків і директори шкіл повинні враховувати, що діти можуть відвідувати тільки розвиваючі заходи, а їх проведення необхідно погоджувати з батьками:

"Часто в дитячих садах проводять заходи по 2 рази, а то і більше на місяць. Це пов'язано з фінансовими витратами, тому ті листи, які ми відправляли керівникам дошкільних установ повинні бути прийняті як керівництво до дії, - сказала начальник міського управління освіти Ганна Деркач. - Необхідно скласти договори, як в дитячому садку № 148, і проводити заходи раз на місяць або два місяці згідно з програмою, затвердженою та погодженою з батьками. Тоді я думаю, що і з боку батьків не буде претензій. Це не так часто і не битиме по сімейному бюджету. Я не думаю, що батьки проти того, що їх дитина подивиться виставу лялькового театру або постановку про правила дорожнього руху".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв