ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські ралі "Кубок лиманів" об'єднають пілотів з 13 областей

У змаганнях також візьме участь представник Туреччини
Depo.Миколаїв
19 травня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua
Миколаївські ралі "Кубок лиманів" об
Миколаївські ралі "Кубок лиманів" об'єднають пілотів з 13 областей

21-22 травня відбудеться довгоочікуваний раллійний захід місяця - другий етап Чемпіонату України з міні-ралі "Кубок Лиманів",ралі "Експрес-Авто". До участі в перегонах прийнято 60 заявок від спортсменів. Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

Учасники ралі представлятимуть Київську, Одеську, Миколаївську, Дніпропетровську, Черкаську, Кіровоградську, Дніпропетровську,Донецьку, Херсонську, Чернівецьку, Запорізьку, Вінницьку, Івано-Франківську області, а також серед усіх учасників є представник Туреччині. На старт другого етапу чемпіонату України з міні-ралі "Кубок лиманів "вийдуть як досвідчені спортсмени, за плечима яких безліч титулів і перемог, так і абсолютні новачки, що в напруженій боротьбі доводитимуть свою майстерність пілотування автомобілем. 

Глядачі зможуть спостерігати кілька ефектних відрізків траси, стоячи на одному місці, не далеко від парку сервісу, в якому будуть обслуговуватися автомобілі учасників. Також буде передбачений кейтеринг, щоб ніхто не залишився голодним.

21 травня о 19:00 відбудеться урочиста церемонія відкриття ралі
"Експрес-Авто" на Соборній площі. 22 травня з 9:00 в селі Зайчевське починаються заїзди "бойових" автомобілів, а ввечері о 19:00 на Соборній
площі пройде урочиста церемонія нагородження переможців і призерів другого етапу чемпіонату України з міні-ралі "Кубок лиманів". Вхід на змагання безкоштовний.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв