Миколаївські пікетувальники зірвали конкурс в ОДА та погрожували комісії

Активісти кричали, що винесуть чиновників з будівлі, та були незадоволені зйомкою
Depo.Миколаїв
29 червня 2016 15:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївські пікетувальники зірвали конкурс в ОДА та погрожували комісії
Миколаївські пікетувальники зірвали конкурс в ОДА та погрожували комісії

Сьогодні, 29 червня, в Миколаєві група людей, з числа протестуючих під будівлею ОДА, зірвала черговий етап конкурсного відбору на посаду заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань децентралізації. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Никвести".

Співбесіда членів конкурсної комісії з претендентами мала відбутися в 410 кабінеті облдержадміністрації, однак протестувальники заблокували приміщення. Спочатку вони скористалися офісними стільцями, які перебувають в коридорі, щоб заблокувати вхід в приміщення. Але згодом почали блокувати собою, причому попереду стояла Ольга Вербицька, спекулюючи на тому, що ніхто не посміє чіпати інваліда.

Агресивний чоловік у білій кепці сказав заступнику голови ОДА В'ячеславу Боню, що він його винесе з будівлі. При цьому протестуючі агресивно поводилися по відношенню до прес-службі облдержадміністрації, вимагаючи припинити відеозйомку.

"Швидко прибери фотоапарат. Як дав би тобі, пику повернув би набік... Ми громадськість, ми нікого не пускаємо. Тобі не зрозуміло, що я говорю?", - сказав чоловік.

З дев'яти претендентів тільки Валентину Бойко вдалося пройти співбесіду - іншим шлях був перегороджений. У підсумку на місце інциденту прибули співробітники поліції, щоб запобігти порушенню правопорядку.

Їхня поява не змінила намірів протестуапльників, вони блокували вхід в кабінет до того, як керівник апарату Миколаївської ОДА Андрій Ничипорчук їм оголосив, що сьогоднішнє засідання конкурсної комісії закрито.

Нагадаємо, що активісти також зірвали минуле засідання, коли громадськість мала можливість вислухати кандидатів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: Миколаїв