Миколаївські підприємства не виплатили працівникам 30 мільйонів зарплатні

Боржники "списують" це на брак замовлень

Миколаївські підприємства не виплатили п…

У Миколаєві під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення Сергія Бондаренка відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат. Як стало відомо, 15 підприємств, які під моніторингом, на 1 березня заборгували 30,547 млн грн. Заборгованість з лютого вирісла на два мільйони. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Протягом лютого два підприємства погасили заборгованість у повному обсязі: ТОВ "НХТ Полюс" - 30,3 тис. грн та ТОВ "Вознесенська механізована колона №9" - 46,5 тис. грн. Разом з тим, внаслідок невиплати поточної заробітної плати за січень два підприємства перетнули межу боргів із загальною сумою – 125,4 тис. грн., в тому числі: філія "Миколаївська ДЕД" (філія Облавтодору - ред.) - 75,4 тис. грн та СДЮШОР з веслування на байдарках та каное – 50,0 тис. грн.

Крім того, чотири підприємства-боржники суми боргів збільшили, порівняно з попереднім місяцем на загальну суму – 3545,7 тис. грн. Найбільше зростання пройшли державні підприємства Суднобудівний завод ім. 61 комунара на 3224,2 тис. грн та Південне виробничо-технічне підприємство на 253,3 тис. грн. Ще на двох менш значні суми зростання: філія "Тернівська ДЕД" на 18,5 тис. грн та "Варварівська ДЕД" на 49,7 тис. грн.

Частково погасили борги на п'яти підприємствах на загальну суму 1114,0 тис. грн: Радіотехнічному інституті, ПрАТ "Фрост", Інституті імпульсних процесів і технологій НАН України, Миколаївському науково-дослідному та проектному інституті землеустрою, філії "Жовтневий райавтодор".

За оперативними даними, за станом на 23 березня на 15 підприємствах-боржниках сума боргу складає 30523,5 тис. грн. За словами Бондаренка, важливим фактором впливу на стан заборгованості по підприємствах міста є нестабільна їх робота. Представники боржників державних підприємств доповіли, що основними причинами існування заборгованості із виплати заробітної плати залишаються: відсутність замовлень і, як наслідок – обсягів робіт, затримка проведення платежів замовника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme