ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївські переможці міжнародного відеомарафону відправилися в Європу

З Миколаєва та Києва стартувала в Європу третя команда-переможець міжнародного відеомарафону "За 80 у.о. навколо Євро"
Depo.Миколаїв
8 квітня 2016 19:46
ФОТО: depo.ua
Миколаївські переможці міжнародного відеомарафону відправилися в Європу
Миколаївські переможці міжнародного відеомарафону відправилися в Європу

Вчора, 7 квітня, з Миколаєва та Києва стартувала в Європу третя команда-переможець міжнародного відеомарафону "За 80 у.о. навколо Євро" в складі Анастасії Галико і Катерини Сулименко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Анастасія вирушила за маршрутом Миколаїв - Одеса - Львів. У Львові до неї приєдналася Катерина, і сьогодні вони разом вирушили за маршрутом Львів - Варшава - Кельн - Барселона-Вроцлав. У сумі на три перельоту авіакомпанією "Ryanair" вони витратять кожна по 103 євро. В Україну ж дівчата повернуться 15 квітня.

Ще дві команди переможців конкурсу з Херсона вже знаходяться в Європейському Союзі. Артур і Руслан Бурмістрова почали зйомки у Варшаві, а Микола Шаповал і Артем Шоломко сьогодні виїхали з Чопа в Будапешт.

Всі три команди в підсумку побувають у Варшаві і Барселоні, показавши ці міста з різних сторін. Також учасники відео-марафону побувають в Будапешті, Римі, Кельні, Вроцлаві.

Завдяки оперативній і злагодженій роботі візового центру компанії "PanGeo" і 6-ти членів команд-переможців 1-го етапу конкурсу "За 80 у.о. навколо Євро" вдалося без проблем відкрити шенгенські візи терміном на 44 дня. І з 6 квітня 2016 року діти вже могли в'їжджати по ним в Європу.

Відзначимо, що в Консульському відділі Посольства Іспанії в Києві зацікавлено поставилися до проекту "За 80 у.о. навколо Євро", допомогли з відкриттям віз і попросили надіслати до Посольства Іспанії готові фільми, зняті в Барселоні.

Нагадуємо, що мешканки Миколаєва Катерина та Анастасія, стали третіми переможцями відео-марафону "За 80 у.о. навколо Євро", знявши фільм "сприймаючи звук". Це була їхня перша відеоробота. А тепер свій другий фільм вони знімуть уже в європейських містах.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв