ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З карального в сервісний орган: миколаївські патрульні про 100 днів роботи

Поліція називає головним досягненням за три місяці роботи, що нова структура перетворилася на сервісну з "карального" органу
Depo.Миколаїв
16 березня 2016 20:17
ФОТО: depo.ua
З карального в сервісний орган: миколаївські патрульні про 100 днів роботи
З карального в сервісний орган: миколаївські патрульні про 100 днів роботи

Сьогодні, 16 березня, припадає 100 днів роботи патрульної поліції Миколаєва. З цього приводу фотографи показали свої світлини на виставці, а поліцейські розповіли про щоденні будні на службі. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

На зустріч з миколаївцями прийшли командир другого батальйону старший лейтенант поліції Олександр Малан, заступник командира четвертої роти старший сержант поліції Юрій Верещак, інспектори патрульної поліції Вадим Ліщинський, В'ячеслав Александров і Анна Хитько.

Як розповіли правоохоронці, нашому місті щодоби працює 88 екіпажів у чотирьох районах міста. Відповідна і кількість батальйонів. Патрульні змінюються в дві зміни - які стартують о 8 ранку і 8 вечора, - щоб забезпечити порядок у всіх районах. За три місяці роботи захисники порядку виїхали на 16 тисяч 87 сигналів і за цей час було складено 6 тисяч 188 адміністративних матеріалів.

За словами патрульних, найголовніше досягнення реформи міліції це те, що нова структура з карального органу перетворилися в сервісний. "Немає такого, щоб людину покарати, а допомогти, підказати. Більше вже йде профілактика. Люди змінюються в кращу сторону, вже набагато більше підтримки, ніж було раніше", - зазначив Олександр Малан.

З іншого боку патрульні зізнаються, що тепер доводиться реагувати навіть на найдрібніші заяви - люди викликають їх з найменшої дрібниці. Так, одного разу поліції довелося виїхати на крадіжку каструлі горохового супу. Випадок стався у гуртожитку на вул. Білій. Але найпоширеніші, за словами представників поліції, залишаються виклики за хуліганськими діями і сімейним сварками. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв