Миколаївські паралімпійці зібрали "врожай" з дев'яти медалей у Ріо

У двох спортсменів по дві золоті нагороди, ще в одного - аж три "бронзи"
Depo.Миколаїв
19 вересня 2016 14:48
ФОТО: depo.ua
Миколаївські паралімпійці зібрали "врожай" з дев
Миколаївські паралімпійці зібрали "врожай" з дев'яти медалей у Ріо

18 вересня у бразильському Ріо-де-Жанейро завершились Паралімпійські ігри. Миколаївські спортсмени привезли цілу скарбничку нагород. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі облради.

Українські спортсмени у загальнокомандному заліку посіли третє місце. В активі синьо-жовтої команди 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових нагород.

Миколаїв представляли на Паралімпіаді 12 спортсменів. У плаванні змагалися Геннадій Бойко, Богдан Гриненко, Андрій Козленко,Сергій Паламарчук та Євген Панібратець. У настільному тенісі - Юлія Клименко, Наталя Косміна, Андрій Навроцький та Юрій Щепанський. У легкій атлетиці - Олена Раздобудько,Ігор Цвєтов. Фехтуванні на візках - Тетяна Позняк.

Вони зробили вагомий внесок у загальнокомандний результат української збірної команди. Так по два "золота" завоювали Геннадій Бойко (плавання 50 м та 100 м на спині), а також Ігор Цвєтов (біг на 100 та 200м). Також найвищу нагороду виборола Наталя Косміна в індивідуальних змаганнях з настільного тенісу.

"Срібло" у доробку Богдана Гриненка, який змагався у плаванні на 50 м вільним стилем. А також три "бронзт" здобув Сергій Паламарчук - у плаванні на дистанції 100 і 50 м на спині та 200 м вільним стилем.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв